Home

fantom hosztesz svájci budapesti frizbi diákolimpia 2019 április mert kocka Illuminate

Hírek | PEST MEGYEI DIÁKSPORT SZÖVETSÉG

Fodros Általános Iskola

Mozdulj rá! - Testnevelési Egyetem csapata lett az országos egyetemi bajnok  a Frizbi MEFOB-on
Mozdulj rá! - Testnevelési Egyetem csapata lett az országos egyetemi bajnok a Frizbi MEFOB-on

ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ III. KORCSOPORT - PDF Free Download

Rozgonyi Úti Általános Iskola - Sporteredményeink

A Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium frizbi csapata országos bajnoki címet  szerzett a diákolimpia döntőjében - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja  - Nyíregyháza Többet Ad!
A Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium frizbi csapata országos bajnoki címet szerzett a diákolimpia döntőjében - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!

2017. április 21., Ultimate frizbi országos diákolimpia, Budapest

Kisvárda tornász fiai a dobogó csúcsán - hétvégén rendezték meg a Torna A  kat. Diákolimpia Országos Döntőjét | Nyíregyházi Hírportál
Kisvárda tornász fiai a dobogó csúcsán - hétvégén rendezték meg a Torna A kat. Diákolimpia Országos Döntőjét | Nyíregyházi Hírportál