Lustaság trolibusz Csodálatos óra aukciósház Részleges Vízum Ehelyett állj fel
30-40 milliós órákat árulnak magyarok az interneten | Híradó
Botond arany férfi karóra
Márkás karóra felvásárlás magas áron - Budapest Antik
Bőrszíjas, kevés benne az arany, mégis 8 millió a kikiáltási ára a mostani rekorder órának | 24.hu
Mouawad férfi karóra - Pintér Aukciósház
1 milliárdért kelt el az egykori születésnapi ajándék karóra
Empire asztali óra - Pintér Aukciósház
Majak asztali óra - Pintér Aukciósház
BÁV ART Aukciósház és Galéria - Omega arany női karóra Arany 585 tok, bőr szíj, számlap arany színű index és másodperckör kijelzéssel, működő kézi felhúzós szerkezet: Omega 302. Kikiáltási ár: 100.000 Ft | Facebook
Tellus férfi karóra | 56. Idő Urai - IV. Óra-árverés | Polgár | 2005. 05. 20. péntek 17:00 | axioart.com
2021 legdrágább és legkülönlegesebb aukciós órái - Blikk
Valaki 9 millióért vett karórát - Napi.hu
Calaméo - Nagyházi Galéria és Aukciósház - 271. aukció első napja
Index - Kultúr - 36 millió forintért kelt el James Bond órája
A karóra választás alapjai - Milyen óra illik hozzád?
Frank Jutzi Moonphase Regulator karóra
Calaméo - Nagyházi Galéria és Aukciósház – 196. aukció katalógusa
Hármas rekord született a BÁV aukcióján
BÁV ART Aukciósház és Galéria - Leírás:Férfi karóra Breitling 18 K arany, kerek óratok, krém színű index jelzéses 3 segéd számkörös stopperes holdfázis kijelzős számlap, automata szerkezet, jelzett Breitling Astromat, tokszám: K19405,
Nagyházi Galéria és Aukciósház
9,4 milliárd forintért kelt el minden idők legdrágább órája
Hármas rekord: az ékszer-, az óra- és a papírrégiségek rekordja is megdőlt a BÁV aukcióján
19. századi Boulle stílusú falióra – Bodó Galéria és Aukciósház
BÁV ART Aukciósház és Galéria - Megjelent az órakatalógusunk! Az aukció anyaga befektetésre is érdemes luxus modellektől az igényes, de kedvező árú órákon át egészen a gyűjtői darabokig vonultatja fel a legnagyobb